Domů

Restaurant
Parnas
Tradice, která pokračuje

 

 

Příběh
Parnasu

V restauraci Parnas se odjakživa potkávaly světy. Umělci s intelektuály. Bohéma s politikou. Establishment s undergroundem. Od roku 1902, kdy byl Parnas součástí kavárny Velká Slávie, si tu podávala ruce česká bohéma. Když se v roce 1932 stal samostatnou restaurací, pravidelně hostil na opulentních recepcích představitele evropských vlád.

Více

Interiér restaurace Parnas
Domů – další obsah

Naše menu

Klasická české kuchyně, jak ji neznáte

Naše
menu

Šéfkuchař Jiří Krulich společně s Davidem Jeništou připravili menu české kuchyně inspirované kuchyní Rakouska-Uherska a první republiky. V moderním pojetím se tak navracejí i k tradičním surovinám, jako jsou droby a jiné delikatesy.

Nově nabízíme i týdenní nabídku business obědů.

Zobrazit menu

Oslavy
milníků života

Výjimečné události si zaslouží výjimečné prostředí! Restaurace s romantickým výhledem na Prahu, unikátní interiér a lokalita v centru Prahy v blízkosti pražských památek jako Karlův most a Národní divadlo.

Je nám ctí být součástí důležitých životních událostí jako jsou promoce, narozeniny, žádosti o ruku či svatební hostiny.

Svatební hostina

 

Firemní akce

Firemní
event & meeting

Zaručujeme flexibilitu a možnost uspořádání různorodých akcí, přes firemní večírky, přednášky, teambuilding, tiskové konference, businessová setkání po oslavy výročí firmy. Připravíme pro vás zážitek na míru formou rautů, degustačních večeří s vinným párováním, skupinových menu nebo koktejlových večírků.

Národní divadlo
& restaurace Parnas

Restauraci Parnas vždy slušelo propojení s kulturou. Dopřejte si komplexní zážitek a vychutnejte si večeři v restauraci Parnas v den představení v jakékoliv budově Národního divadla s 15% slevou (po předložení platné vstupenky).

Národní divadlo

Covid Free Parnas

Parnas
Covid-Free

 

Víte, že na vašem pohodlí nám záleží. V této nelehké době klademe ale maximální důraz i na vaše bezpečí. Spolu s Ladislavem Špačkem jsme proto nastavili restauraci Parnas tak, abyste se u nás cítili po všech stránkách, jako v bavlnce.

Více